Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Nowe Uncharted, DLC do The Last of Us i wiele innych

Dziś ma miejsce amerykańska premiera najnowszej konsoli Sony. Z tej okazji Spike TV zorganizowało imprezę w jednym z nowojorskich hoteli, na której ujawniono kilka nowości związanych z konsolami PlayStation.

Pierwszą nowością jest fabularne DLC do The Last of Us, survival horroru wyprodukowanego przez Naughty Dog. Dodatek nazwany “Left Behind” opowiadał będzie historię Ellie, znanej z podstawowej gry, oraz jej przyjaciółki Riley. Rozszerzenie zadebiutuje wczesną wiosną 2014 roku. Poniżej oficjalny zwiastun.
[arhnvid youtube=”f6V0HNNHQK4″]

To jeszcze nie koniec nowości i niespodzianek od Naughty Dog. Nowa gra z serii Uncharted pojawi się na konsoli PlayStation 4. Twórcy nie chcieli wiele powiedzieć o produkcji. Z prezentacji można dowiedzieć się jedynie, że Naughty Dog zamierza kontynuować osiągnięcia poprzedniej generacji i zaoferować graczom ponownie jak najlepszą historię, grafikę i grę aktorską. Potwierdzono również, że w rolę głównego bohatera wcieli się Todd Stashwick. Oficjalny teaser nowego Uncharted:
[arhnvid youtube=”_SnJPTkrD7o”]

Hideo Kojima potwierdził, że gra Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes dla konsoli PlayStation 4 otrzyma specjalną, ekskluzywną misję, nazwaną „Déjà vu”. Przypaść może ona do gusty szczególnie weteranom serii, wcielimy się w niej bowiem w Classic Snake’a, który pojawił się w Metal Gear Solid jako Solid Snake, w 1998 roku. Premiera gry wiosną przyszłego roku.
[arhnvid youtube=”4gMT62CsWHQ”]

Studio Sucker Punch ujawniło, że InFamous: Second Son, tytuł ekskluzywny dla konsoli PS4, będzie miał swoja premierę 21 marca 2014 roku. Opublikowano również nowiutki zwiastun.
[arhnvid youtube=”NFukFWFndEk”]

TowerFall Ascension pojawi się na PlayStation 4! Platformówka, znana z konsoli OUYA, w wersji dla konsoli Sony otrzyma 50 dodatkowych poziomów. Gra pojawi się na PS4 na początku 2014 roku.
[arhnvid youtube=”LWnwR_pcR0k”]

Destiny, sieciowy shooter od studia Bungie, dostanie wersję beta, do której dostęp będą miały osoby składające zamówienie przedpremierowe. Beta Destiny ukaże się najpierw na konsolach Sony.
[arhnvid youtube=”XtF3_YRxVjc”]

A na deser, serwujemy wam kolejny zwiastun samej konsoli PlayStation 4.
[arhnvid youtube=”lTpG5XMedkI”]

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.