Share This Post

Wieści z branży gier

Nowe Uncharted, DLC do The Last of Us i wiele innych

Nowe Uncharted, DLC do The Last of Us i wiele innych

Dziś ma miejsce amerykańska premiera najnowszej konsoli Sony. Z tej okazji Spike TV zorganizowało imprezę w jednym z nowojorskich hoteli, na której ujawniono kilka nowości związanych z konsolami PlayStation.

Pierwszą nowością jest fabularne DLC do The Last of Us, survival horroru wyprodukowanego przez Naughty Dog. Dodatek nazwany „Left Behind” opowiadał będzie historię Ellie, znanej z podstawowej gry, oraz jej przyjaciółki Riley. Rozszerzenie zadebiutuje wczesną wiosną 2014 roku. Poniżej oficjalny zwiastun.

To jeszcze nie koniec nowości i niespodzianek od Naughty Dog. Nowa gra z serii Uncharted pojawi się na konsoli PlayStation 4. Twórcy nie chcieli wiele powiedzieć o produkcji. Z prezentacji można dowiedzieć się jedynie, że Naughty Dog zamierza kontynuować osiągnięcia poprzedniej generacji i zaoferować graczom ponownie jak najlepszą historię, grafikę i grę aktorską. Potwierdzono również, że w rolę głównego bohatera wcieli się Todd Stashwick. Oficjalny teaser nowego Uncharted:

Hideo Kojima potwierdził, że gra Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes dla konsoli PlayStation 4 otrzyma specjalną, ekskluzywną misję, nazwaną „Déjà vu”. Przypaść może ona do gusty szczególnie weteranom serii, wcielimy się w niej bowiem w Classic Snake’a, który pojawił się w Metal Gear Solid jako Solid Snake, w 1998 roku. Premiera gry wiosną przyszłego roku.

Studio Sucker Punch ujawniło, że InFamous: Second Son, tytuł ekskluzywny dla konsoli PS4, będzie miał swoja premierę 21 marca 2014 roku. Opublikowano również nowiutki zwiastun.

TowerFall Ascension pojawi się na PlayStation 4! Platformówka, znana z konsoli OUYA, w wersji dla konsoli Sony otrzyma 50 dodatkowych poziomów. Gra pojawi się na PS4 na początku 2014 roku.

Destiny, sieciowy shooter od studia Bungie, dostanie wersję beta, do której dostęp będą miały osoby składające zamówienie przedpremierowe. Beta Destiny ukaże się najpierw na konsolach Sony.

A na deser, serwujemy wam kolejny zwiastun samej konsoli PlayStation 4.