Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Persona 4: The Ultimax Ultra Suplex Hold trafi na PS3

Persona 4: The Ultimax Ultra Suplex Hold trafi na PS3

Dziś, podczas zorganizowanej przez japońską firmę Atlus, developera gier z serii Persona, imprezy, został pokazany sequel Persona 4 ArenaPersona 4: The Ultimax Ultra Suplex Hold w wersji na konsolę PS3.

Pierwotnie kontynuację wydanej na początku roku w Europie Persona 4 Arena zapowiadano jedynie na automaty, lecz trailer pokazany podczas imprezy dodaje do listy platform także PlayStation 3.

[arhnvid youtube=”Zqmnp2wZRU4″]

Premiera gry na tę konsolę przewidywana jest na rok 2014, nie wiadomo jednak na razie nic o planach wydania jej na zachodzie.

Źródło: IGN

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.