Share This Post

Wieści z branży gier

Ratchet & Clank: Before the Nexus

Ratchet & Clank: Before the Nexus

Kiedy wydawało się, że koniec z newsami dotyczącymi nadchodzącej odsłony Ratcheta i Clanka, Insomniac Games zaskakuje nas po raz kolejny.

RYNO 4

Okazuje się, że oprócz gry na PS3 fani przygód dwójki bohaterów będą mogli również zagrać w aplikację mobilną na swoich komórkach i tabletach. Będzie nazywać się Ratchet & Clank: Before the Nexus i gameplayem ma przypominać popularne Subway Surfers. Opierając się o dwa screeny, które widzicie w newsie i krótki opis na blogu PlayStation można stwierdzić, że naszym zadaniem będzie prowadzenie pędzącego przed siebie Ratcheta tak, żeby zebrał jak najwięcej śrubek i jednocześnie nie zginął. Jakąś rolę w całej zabawie będą odgrywać bronie, na jednym ze screenów widzimy nawet RYNO 4 – jedną z potężniejszych spluw. Zebrane znajdźki umożliwią nam ulepszanie arsenału i zbroi.

Szyny na Terachnos

Do tego będzie można znaleźć Raritanium, które, po połączeniu aplikacji z naszym kontem PlayStation Network, będzie można wykorzystać do ulepszania broni już w prawdziwej grze.

Nie znamy niestety jeszcze ani ceny aplikacji, ani daty jej premiery. Obstawiałbym jednak, że pojawi się gdzieś w okolicach amerykańskiej premiery jej większego brata – 12 listopada.

AKTUALIZACJA: Znamy cenę – aplikacja będzie DARMOWA.

Źródło: PlayStation Blog

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

1 Comment

  1. Nie chce się zainstalować:(

Comments are now closed for this post.