Podziel się tym postem

News

Terraria na PS Vita w już grudniu

Terraria na PS Vita w już grudniu

W magazynie MCV pojawiła się reklama, z której można było wywnioskować, że Terraria na przenośną konsolę Sony pojawi się dokładnie 4 grudnia. 505 Games – wydawca konsolowej wersji gry w rozmowie z serwisem Eurogamer stwierdził, że debiut nastąpi na początku grudnia, nie podał jednak precyzyjnego terminu.

terraria

W październiku, na oficjalnym forum tytułu poinformowano, że developerzy umożliwią wspólną grę posiadaczom wersji na PlayStation 3 oraz Vitę.

Wersja gry przeznaczona dla komputerów PC miała swoją premierę w 2011. Od tamtego czasu trafiła na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 oraz platformy mobilne: Android i iOS. Od debiutu sprzedano ponad 2 miliony kopii tytułu.

Źródło: Eurogamer

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz lipca nagrodzony zostanie kartą do przechwytywania obrazu Live Gamer Portable Lite ufundowaną przez firmę AverMedia!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>