fbpx

Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Assassin’s Creed 4: Black Flag z efektami NVIDIA PhysX

Assassin’s Creed 4: Black Flag z efektami NVIDIA PhysX

NVIDIA opublikowała w piątek film, który prezentuje oprawę pecetowej wersji gry z włączonymi efektami PhysX, TXAA oraz kilkoma innymi technologiami, których nazwy składają się z pozornie niepowiązanych ze sobą literek. Efekty związane z fizyką są dostępne oczywiście tylko na komputerach z kartami graficznymi zielonego producenta.

[arhnvid youtube = “m6a4MbYAPFU”]

Ostatnia aktualizacja gry dodaje wsparcie dla PhysX Particles i Turbulence – dzięki tym efektom możemy zobaczyć realistyczne zaawansowane efekty cząsteczkowe: realistyczne kłęby dymu po wystrzałach z pistoletu, detonacji bomb dymnych, czy po prostu wydobywające się z komina. “Lepszy” dym reaguje także na otoczenie: postać gracza, czy warunki atmosferyczne – wiatr i deszcz.

Oprócz efektów fizycznych zobaczymy w filmie również wspomniany wcześniej, zaawansowany anty-aliasing (TXAA).

Assassin’s Creed 4: Black Flag miała swoją premierę w październiku. Jest dostępna na platformy: PC, PlayStation 3, Wii U, Xbox 360, PlayStation 4 i Xbox One. Efekty, które możemy zobaczyć w wideo są zarezerwowane dla pecetowej wersji gry.

Źródlo: Eurogamer

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.