Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Filmy z Heroes of the Storm

Filmy z Heroes of the Storm

Wigilijny wieczór, wszyscy pewnie już najedzeni, prezenty rozpakowane i teraz pora się nimi nacieszyć. Jednak to jeszcze nie koniec tej magicznej chwili, Blizzard również postanowił zabawić się w Mikołaja i dzisiaj do sieci trafiły filmy z Heroes od the Storm.Autorzy postarali się, aby rozgrywka była relacjonowana w narodowych językach i dlatego zaprosili do pomocy kilka osób. W polskiej wersji możemy usłyszeć komentatora wszelkiej maści rozgrywek Starcrafta 2, czyli Michała “Zedda” Bogacza.

Przedstawia on rozgrywkę na mapie Cursed Hollow, na której nie tylko liczy się zniszczenie wroga, ale także interakcja z otoczeniem. Już nic więcej nie piszę i zapraszam do oglądania.

[arhnvid youtube = “cIZbsrvkc54”]

Dodatkowo na oficjalnej stronie pojawił się zapis rozgrywki z innej mapy, jednak ten już ma dźwięk wyłącznie z samej gry. Mimo to trochę poszperałem i znalazłem wersję anglojęzyczną, w której w rolę komentatorów wcielili się Mike “Husky” Lamond (również na co dzień zajmuje się Starcraftem) oraz Dustin Bowder – główny projektant Heroes of the Storm.

[arhnvid youtube = “652N8sOQb4M”]

Źródło: Oficjalna strona

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.