Share This Post

Wieści z branży gier

GAME ZONE KRK 2013

GAME ZONE KRK 2013

Ostatnie, niezapowiedziane pojawienie się redaktorów ARHN.EU na jednej z krakowskich imprez growych poskutkowało prośbą, aby w przyszłości informować o tego typu wydarzeniach. Przyszłość nadeszła, więc informujemy!

GAME ZONE KRK 2013 to impreza dla graczy organizowana, jak sama nazwa wskazuje, w Krakowie. Przeglądając stronę wydarzenia, ma się wrażenie, że jest ono nastawione raczej na wszelkiej maści turnieje, ale głębsze zapoznanie z programem pozwala na rozwianie wątpliwości. Przez całą sobotę oraz niedzielę, odpowiednio 7 i 8 grudnia, będzie można oczywiście zagrać w gry, ale również wziąć udział w panelach YouTuberów, obejrzeć najlepsze filmowe adaptacje gier czy posłuchać prelekcji na temat tworzenia własnych produkcji. Plan wydaje się dużo ciekawszy od tego, co zaprezentowało tegoroczne PGA, więc jeżeli macie wolny weekend, to zapraszamy do Hotelu Forum w Krakowie. Na imprezie na pewno będę obecny ja, a być może także inni sympatycy i współpracownicy naszego serwisu. Bilety kosztują 10 zł za jednodniowy oraz 15 zł za dwudniowy wstęp i można je nabyć tutaj. Do zobaczenia!

Dorian Loewe. Wychował się na konsolach. Gry mają dla niego wartość kolekcjonerską i traktuje je jako hobby. Za dnia Game Designer w The Farm 51, w nocy zaś szkaradą.