Podziel się tym postem

News

GAME ZONE KRK 2013

GAME ZONE KRK 2013

Ostatnie, niezapowiedziane pojawienie się redaktorów ARHN.EU na jednej z krakowskich imprez growych poskutkowało prośbą, aby w przyszłości informować o tego typu wydarzeniach. Przyszłość nadeszła, więc informujemy!

GAME ZONE KRK 2013 to impreza dla graczy organizowana, jak sama nazwa wskazuje, w Krakowie. Przeglądając stronę wydarzenia, ma się wrażenie, że jest ono nastawione raczej na wszelkiej maści turnieje, ale głębsze zapoznanie z programem pozwala na rozwianie wątpliwości. Przez całą sobotę oraz niedzielę, odpowiednio 7 i 8 grudnia, będzie można oczywiście zagrać w gry, ale również wziąć udział w panelach YouTuberów, obejrzeć najlepsze filmowe adaptacje gier czy posłuchać prelekcji na temat tworzenia własnych produkcji. Plan wydaje się dużo ciekawszy od tego, co zaprezentowało tegoroczne PGA, więc jeżeli macie wolny weekend, to zapraszamy do Hotelu Forum w Krakowie. Na imprezie na pewno będę obecny ja, a być może także inni sympatycy i współpracownicy naszego serwisu. Bilety kosztują 10 zł za jednodniowy oraz 15 zł za dwudniowy wstęp i można je nabyć tutaj. Do zobaczenia!

[arhnvid youtube=”y8KCiZ3uaBo”]

Dorian Loewe. Wychował się na konsolach. Gry mają dla niego wartość kolekcjonerską i traktuje je jako hobby. Oprócz artykułów i materiałów wideo zajmuje się również korektą oraz sprawami forum. Prywatnie ceni sobie dobre kino, interesuje go ogólnie pojęta reklama, uczęszcza na studia informatyczne i myśli nad rozwojem w kierunku growym.

Zostaw odpowiedź

Konkurs: Komentarz Miesiąca!
Zostaw komentarz pod dowolnym postem arhn.eu i weź udział w konkursie! Najlepszy komentarz lipca nagrodzony zostanie kartą do przechwytywania obrazu Live Gamer Portable Lite ufundowaną przez firmę AverMedia!
[Szczegóły i regulamin konkursu.]

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>