Share This Post

Wieści z branży gier

Kolejna odsłona The Humble Weekly Sale

Kolejna odsłona The Humble Weekly Sale

W tym tygodniu do paczki wrzucono gry od ALTUS Games, ACE Team oraz Tripwire Interactive. A cóż to za tytuły?

weekly sale icon

Rozrzut gatunków oferowanych produkcji jest dość duży, dlatego każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie. Jeśli tylko lubisz prać po gębach fantastyczne, humanoidalne stwory, wykorzystując do tego różnoraki arsenał broni ręcznych, Zeno Clash oraz Zeno Clash II powinny przypaść Ci do gustu. A może wolisz ładować ołowiem hordy potworów z piekła rodem? Wtedy Killing Floor zapewni godziny rozgrywki, na spółkę ze znajomymi dzięki trybowi co-op. Kiedy jednak szukasz czegoś spokojniejszego i wymagającego nieco myślenia, bierz się za Dwarfs!?, spokojną i relaksującą strategię z krasnoludami w roli głównej.

To już cztery gry, a możesz je mieć za jednego dolara. Więcej, mówisz? Zapłać co najmniej sześć, a dodatkowo w twe ręce trafi Rock of Ages, gra, w której wcielisz się w… wielką, kamienną kulę, niszczącą wszystko na swej drodze. A jest co niszczyć – niewybredny projekt poziomów pozwala na rozwałkę w różnych okresach historycznych. Drugi tytuł to Rising Storm, gdzie znowu czeka trochę strzelania, tym razem w wojennej konwencji.

Do wybranych gier dołączone również zostały ścieżki dźwiękowe. I w zasadzie, na ten tydzień to wszystko. Kupując, nie zapomnijcie o rozdzieleniu wpłacanej kwoty pomiędzy developerów, organizacje charytatywne oraz The Humble Bundle, gdzie wspomniane gry można zakupić.

Źdódło: humblebundle.com.

:pusheen: