Share This Post

Wieści z branży gier

Pokémon Bank i Poké Transporter już niedługo

Pokémon Bank i Poké Transporter już niedługo

Pokémon X i Y ma rzeszę fanów z całego świata, którzy robią co mogą, żeby „złapać je wszystkie”. Nintendo wychodzi im na przód i już niedługo w ich ręce trafią aplikacje Pokémon Bank i Poké Transporter.

O co chodzi? Pokémon Bank to aplikacja, dzięki której każdy gracz posiadający którąś z wersji najnowszej gry z kieszonkowymi potworami będzie mógł umieścić złapane przez siebie stworki w chmurze, skąd będą zawsze dostępne do pobrania, na przykład do innej kopii gry. Oprócz tego program zaoferuje możliwość wygodnego przeglądania swojej kolekcji, z zaawansowanymi opcjami filtrowania.

Poké Transporter to coś dla osób, które spędziły z serią nieco więcej czasu. Trenerzy chętni przerzucić swoich podopiecznych z Pokémon Black, White, Black 2 bądź White 2 do nowszej odsłony będą mogli teraz w wygodny sposób zrobić to właśnie za pomocą tej aplikacji. Po wszystkim stworki będą dostępne z poziomu Pokémon Banku i gotowe do zaimportowania.

Usługi będą dostępne z poziomu eShopu 27 grudnia. Oczywiście za taką przyjemność trzeba będzie zapłacić – 4,99€. Więcej w poniższym trailerze.

 

Źródło: Informacja Prasowa

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>