Share This Post

Wieści z branży gier

Ratchet & Clank: Nexus na Vicie?

Ratchet & Clank: Nexus na Vicie?

PEGI to Ogólnoeuropejski System Klasyfikacji Gier – jeśli dodają jakiś tytuł do swojej bazy, z pewnością mają ku temu powód. Dziś trafił do niej Ratchet & Clank: Nexus w wersji na konsolę PlayStation Vita.

Czy to oznacza, że tytuł naprawdę ukaże się na tej konsoli? Niekoniecznie. Kiedy ostatnim razem do bazy ESRB (amerykańskiego odpowiednika PEGI) trafiła The Sly Trilogy w wersji na Vitę, nie doczekaliśmy się (przynajmniej na razie) jej portu.

Nadzieja jednak jest. Biorąc pod uwagę już i tak wahającą się miejscami liczbę klatek na sekundę w wersji na PS3, nie spodziewałbym się raczej cudów, ale być może autorzy nas czymś zaskoczą. Pozostaje czekać.

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.