Share This Post

Wieści z branży gier

Ukazało się Heroes of Dragon Age

Heroes of Dragon Age

Dobra wiadomość dla fanów uniwersum Dragon Age. Wczoraj miała miejsce premiera Heroes of Dragon Age – gry na urządzenia z systemami Android oraz iOS. Co więcej, produkcja jest dostępna do pobrania za darmo!

Cała rozgrywka opiera się na kolekcjonowaniu herosów znanych z poprzednich odsłon Dragon Age oraz formowaniu ich w drużyny, które będą w stanie pokonać te stworzone przez sztuczną inteligencję bądź naszych znajomych. Wojacy mogą być ulepszani poprzez zdobywanie doświadczenia lub runy, które wspomagają ekipę podczas bitwy. Kupowanie kolejnych bohaterów odbywa się poprzez wykorzystywanie waluty zgromadzonej w grze lub tej prawdziwej (mikropłatności). Dostępne są paczki kosztujące nawet 99,99$.

Jak na razie gra jest oceniana bardzo pozytywnie, zarówno pod aspektem technicznym jak i grywalności. Fani serii mają zatem co robić, w oczekiwaniu na kolejną większą grę z Dragon Age w tytule. Zwłaszcza że każdy posiadacz smartfona z Androidem, może otworzyć sobie bramę do tego niesamowitego świata.

Źródła: eurogamer.net, dragonage.wikia.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>