Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Cyberpunk 2077 to “prawdziwe RPG”

Cyberpunk 2077 to “prawdziwe RPG”

Marcin Iwiński z CD Projektu w wywiadzie z serwisem IGN zdradził nieco szczegółów dotyczących nowej gry studia.

cyberpunk

Ze słów Iwińskiego wynika, że miłośnicy RPG nie mają powodów do zmartwień. Gra ma być “prawdziwym RPG”, a gracze nie powinni się martwić o to, że gra mogłaby stoczyć się w kierunku shootera.

“Ludzie pytają mnie, czy Cyberpunk 2077 będzie miał tryb dla wielu graczy, albo czy będzie nieustanną strzelaniną. Mówię im: spokojnie, to będzie prawdziwa gra RPG. To pełnoprawny tytuł RPG, jednak wciąż pracujemy nad wieloma nowymi elementami rozgrywki, o których nie mogę jeszcze rozmawiać. Jedną rzeczą, którą mogę zapewnić jest to, że gra z pewnością nie będzie wieloosobowym shooterem.”

Marcin Iwiński, CD Projekt RED

Te słowa oczywiście nie przekreślają obecności elementów wieloosobowych w tytule, tym bardziej, że dyrektor zarządzający firmy, Adam Badowski, potwierdził, że takie funkcje w grze się znajdą. Data premiery gry jest nieznana. Prawdopodobnie będą to okolice 2015 roku.

Źródła: IGN, Joystiq

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.