Share This Post

Wieści z branży gier

Diablo 3: Reaper of Souls można pobrać przedpremierowo

Diablo 3: Reaper of Souls można pobrać przedpremierowo

Do premiery dodatku Reaper of Souls pozostało jeszcze ponad 2 miesiące, jednak już teraz większość danych, które będą potrzebne do jego uruchomienia, można pobrać za pomocą aplikacji Battle.net lub launchera Diablo 3.

Diablo 3: Reaper of Souls

Na stronie battle.net pojawił się post, informujący, że rozmiar paczki to około 6 GB. Zawiera zarówno elementy niezbędne do uruchomienia nowego dodatku, jak i patcha 2.0.1, który będzie można przed premierą rozszerzenia zaaplikować do podstawowej wersji gry. Dzięki możliwości wcześniejszego pobrania danych, gracze będą mogli szybciej zacząć grę po premierze dodatku, a przy okazji dadzą odetchnąć serwerom jej producenta.

Dane w aktualizacji są zaszyfrowane, a ich pobranie nie powinno spowodować żadnych zmian w rozgrywce, ozywiście do momentu premiery.

Paczkę będą mogli pobrać wszyscy właściciele Diablo 3, nawet jeśli nie zamówili dodatku Reaper of Souls w przedsprzedaży. Premiera rozszerzenia planowana jest na 25 marca.

Źródła: battle.net, VG247

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>