Share This Post

Wieści z branży gier

Hojna oferta PlayStation Plus na luty

Hojna oferta PlayStation Plus na luty

Znamy już tytuły, które wkrótce zostaną oddane do dyspozycji graczom z subskrypcją PS+. Trzeba przyznać, że takiego zagęszczenia ciekawych produkcji nie było dawno.

29 stycznia każdy wszystkim graczom z ważnym abonamentem usługi PlayStation Plus odblokuje się możliwość pobrania bez żadnych dodatkowych kosztów dwóch gier na PlayStation 3 i dwóch PlayStation Vita. PlayStation 4 otrzyma w ramach usługi tylko jedna grę, która odblokuje się 5 lutego.

Pojawią się w PS+:

Opuszczają PS+:

Źródło: blog.eu.playstation.com

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>