Share This Post

Wieści z branży gier

Monster Hunter 4 Ultimate na początku przyszłego

Monster Hunter 4 Ultimate na początku przyszłego

Japończycy cieszą się Monster Hunterem 4 na 3DSa od września zeszłego roku. To normalne dla tej serii – premiery na zachodzie bywają przesuwane w czasie nawet o ponad rok. Podobnie jest z najnowszą odsłoną.

Wczoraj, oprócz zapowiedzi rozszerzonej edycji Monster Hunter 4G dla Japonii, Ryozo Tsujimoto przekazał fanom z Ameryki Północnej dobre wieści – jej odpowiednik dla Ameryki Północnej, Monster Hunter 4 Ultimate, trafi do sklepów na początku roku 2015.

Nie wiadomo nic o premierze europejskiej, ale biorąc za przykład poprzednią część serii, nowa gra nie powinna trafić na półki sklepowe na naszym kontynencie dużo później. Pozostaje czekać, podobno warto.

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.