Share This Post

Wieści z branży gier

Najcieńsza zapowiedź PlayStation już pod koniec stycznia

vitaslim

Dziś do największych europejskich i amerykańskich redakcji piszących o grach zostały rozesłane zaproszenia na śniadanie z Sony. W ich treści możemy znaleźć zdanie „Po największej zapowiedzi w historii PlayStation, dołącz do nas podczas tej najcieńszej”.

slim

Choć same spotkania mają odbyć się dopiero 30 stycznia, zarówno w USA jak i w Wielkiej Brytanii, już teraz zaczynają się spekulacje na temat produktu, który ma zaprezentować Sony. Fani cyferek widzą tutaj możliwość pojawienia się na naszym rynku Vita TV (dotychczas dostępnej tylko w Japonii) – z uwagi na jedyne 13,6 mm grubości, jest to jak dotąd najcieńsza konsola ze stajni Sony. Inne źródła mówią, że będzie to PlayStation Vita Slim z ekranem LCD, która również jak dotąd pojawiła się jedynie w Japonii. Ma jednak 15 mm długości, więc w takim przypadku Sony nie mówiłoby do końca prawdy w zaproszeniu. Trzecią możliwością jest nowy, cieńszy model PS3, choć w tę opcję mało kto wierzy. Ciężko sobie wyobrazić taką maszynę grubości dwóch tabliczek czekolady.

Oczywiście nie mamy pewności, że w ogóle będzie to któraś z tych konsol. Równie dobrze może się okazać, że Sony zacznie produkować serwetki marki PlayStation. Tego jednak dowiemy się dopiero 30 stycznia.

Źródła: engadget.com, gamerevolution.com

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.