Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Nowa rasa w FTL

Nowa rasa w FTL

Prawie dwa miesiące temu pisaliśmy o nadchodzącym dużym dodatku do gry, natomiast tuż przed świętami twórcy ujawnili trochę szczegółów o nim, przede wszystkim skupiając się na rasie Lanius.

lanius ship2

Są to metalowe istoty, żywiące się kryształami i potrafiące całe wieki żyć w uśpieniu. Zwykle ich pojawienie się jest związane z jakimś ważnym wydarzeniem, a tym razem informacje o ich obecności zaczęły nadchodzić z różnych stron wszechświata. Należałoby jeszcze wspomnieć, że Lanius wysysają całkowicie tlen z pomieszczenia, w którym są, co trochę im przeszkadza w nawiązywaniu kontaktu z innymi rasami.

Ten skrótowy rys pojawił się na stronie twórców FTL-a wraz z kilkoma dodatkowymi informacjami, jak chociażby wprowadzenie do gry statku Laniusów, nowych modeli dla pozostałych statków czy zupełnie nowych dronów. Zmian jest o wiele więcej i można się z nimi zapoznać na stronie produkcji.

Źródło: Oficjalna strona

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.