Share This Post

Wieści z branży gier

Nowe przygody Sherlocka Holmesa również na PS4

Nowe przygody Sherlocka Holmesa również na PS4

Ostatnio postać Sherlocka Holmesa jest bardzo eksploatowana – do najnowszych filmów i serialu dołączy wkrótce kolejna gra opowiadająca o przygodach londyńskiego detektywa.

Każda z sześciu dostępnych w grze spraw będzie miała kilka możliwych zakończeń. Po raz pierwszy w historii Sherlock Holmes będzie mógł się pomylić i wysłać niewinnego człowieka do więzienia. W łączeniu pozornie niepowiązanych ze sobą w żaden sposób wskazówek i poszlak pomoże zupełnie nowa „plansza dedukcji”, będąca niczym innym, jak wizualizacja procesów myślowych w mózgu Sherlocka.

Odpowiedzialne za produkcję studio Frogwares postanowiło dokonać zmiany silnika gry – nowa produkcja bazuje na Unreal Engine 3, który zapewni bogatsze doznania wizualne.

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments ukaże się w drugim kwartale 2014 roku na PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i PC.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>