fbpx

Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Plants vs. Zombies Garden Warfare opóźnione

Plants vs. Zombies Garden Warfare opóźnione

Dziś PopCap ogłosił, że ich najnowsza produkcja, Plants vs. Zombies Garden Warfare pojawi się na konsolach Microsoftu 25.02 w Ameryce północnej, a dwa dni później w Europie.

Plants vs. Zombies Garden Warfare jest bardzo specyficznym trzecioosobowym shooterem – wcielamy się bowiem w rośliny znane z klasycznych gier z roślinami i zombiakami, ale nie tylko – dołączą do nich zupełnie nowe, jak Hot Rod Chomper, czy Future Cactus. Gra pojawi się w Europie 27 lutego, jedynie na Konsolach Xbox 360 i Xbox One. Przygotowywana jest również edycja na PC, a jak informował serwis Eurogamer, do oceny kategorii wiekowej trafiła w listopadzie wersja gry na konsolę PlayStation 4.

Poniższy, opublikowany dzisiaj gameplay z komentarzem twórców prezentuje zabawę w trybie Garden Ops, w którym gracze muszą współpracować, by obronić ogródek przed jedenastoma nadchodzącymi falami nieumarłych. Nagrany został podczas rozgrywki na mapie Suburban Flats.
[arhnvid youtube=”zqjLVhqTDJ0″]

Źródło: Informacja prasowa.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.