Share This Post

Wieści z branży gier

PlayStation Now – streamowanie starszych gier na urządzenia Sony

the last of us ellie

Pamiętacie usługę Gaikai, dzięki której gracze mieli być w stanie grać PlayStation 4 w gry z poprzednich generacji dzięki magii streamowania? Dzisiaj, podczas CES 2014, ta usługa zmieniła nazwę na PlayStation Now.
playstation-now-devices_1269

Teraz umożliwi użytkownikom PS3, Vity, PS4, tabletów i komórek cieszenie się grami z PlayStation, PlayStation 2 i PlayStation 3. A nazwa nie kłamie, bo zamknięta beta ruszy bardzo niedługo w Stanach Zjednoczonych. Pełna wersja ma ruszyć tego lata, również za oceanem.

Gry będzie można wypożyczać, lecz dostępna będzie także możliwość wykupienia szerszej subskrybcji. Żeby dowieść, że to wszystko prawda, uczestnicy konferencji mogą zagrać w The Last of Us i Beyond: Dwie Dusze.

Źródło: engadget.com, joystiq.com

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.