Strona główna » Wieści z branży gier » Poważne zmiany w 2K Czech, co z Mafią 3?

Share This Post

Wieści z branży gier

Poważne zmiany w 2K Czech, co z Mafią 3?

mafia 2

Jak podaje czeski oddział serwisu Eurogamer, w studiu 2K Czech nastąpią wkrótce poważne zmiany. Informacje zostały potwierdzone przez brytyjską centralę 2K.

Najprawdopodobniej, już wkrótce Praski oddział 2K, gdzie, według plotek z 2012 roku powstawać miała Mafia 3, zostanie zamknięty, a część jego pracowników przeniesiona do Brna, gdzie natomiast wyprodukowana została Mafia 2. Dodatkowo, jak poinformowała brytyjska filia firmy, kluczowi deweloperzy z Pragi i Brna rozpoczną pracę w Novato w Kaliforni, gdzie znajduje się główna siedziba 2K.

„Ta reorganizacja wzmocni integrację ekipy z 2K Czech z naszymi zdobywającymi nagrody zespołami, wspomagając zarazem wielofunkcyjne praktyki biznesowe. Jako część tej reorganizacji, ustalamy na nowo poziom zatrudnienia, co skutkować będzie zwolnieniami.” – informuje brytyjska centrala 2K w oświadczeniu.

A co z Mafią 3? Nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, jedyne informacje, jakie mamy na jej temat to plotki z sierpnia 2012 roku, kiedy to czeski Eurogamer, powołując się na swojego zaufanego, anonimowego informatora, poinformował, że Mafia 3 będzie tytułem startowym na konsole nowej generacji od Sony i Microsoftu. Jak widać – mógł nie mieć racji.

Źródła: Eurogamer.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>