Share This Post

Wieści z branży gier

StarCraft II częściowo darmowy dzięki nowemu patchowi

StarCraft II częściowo darmowy dzięki nowemu patchowi

Blizzard wypuścił wczoraj zapowiedź najnowszego patcha o numerze 2.1 do StarCrafta II. Jest on warty uwagi, bo prócz standardowej dawki udogodnień dla graczy, wprowadza jeszcze jedną ciekawą opcję.

Otóż StarCraft II: Starter Edition – darmowa, ograniczona wersja gry – zyska wraz z nowym patchem nowe możliwości. Po pierwsze od teraz do dyspozycji niepłacących graczy oddane zostaną wszystkie trzy rasy. Poza tym dostaną dostęp do Salonu Gier i gier dowolnych. To oznacza, że bez wydawania nawet grosza można śmiało liczyć na wiele godzin zabawy w SCII – tworzone przez fanów mapy, a nawet całe tryby w grach dowolnych nie pozwolą się nikomu nudzić.

Starter Edition można pobrać tutaj. Jak donosi luklew, nasz moderator, na tę chwilę występuje błąd przy instalacji. Liczymy jednak, że wszystko powinno się naprawić w przeciągu kilku kolejnych dni.

Źródło: eu.battle.net

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.