Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

StarCraft II częściowo darmowy dzięki nowemu patchowi

StarCraft II częściowo darmowy dzięki nowemu patchowi

Blizzard wypuścił wczoraj zapowiedź najnowszego patcha o numerze 2.1 do StarCrafta II. Jest on warty uwagi, bo prócz standardowej dawki udogodnień dla graczy, wprowadza jeszcze jedną ciekawą opcję.

Otóż StarCraft II: Starter Edition – darmowa, ograniczona wersja gry – zyska wraz z nowym patchem nowe możliwości. Po pierwsze od teraz do dyspozycji niepłacących graczy oddane zostaną wszystkie trzy rasy. Poza tym dostaną dostęp do Salonu Gier i gier dowolnych. To oznacza, że bez wydawania nawet grosza można śmiało liczyć na wiele godzin zabawy w SCII – tworzone przez fanów mapy, a nawet całe tryby w grach dowolnych nie pozwolą się nikomu nudzić.

[arhnvid youtube=’j9S3K8kDSgM’]

Starter Edition można pobrać tutaj. Jak donosi luklew, nasz moderator, na tę chwilę występuje błąd przy instalacji. Liczymy jednak, że wszystko powinno się naprawić w przeciągu kilku kolejnych dni.

Źródło: eu.battle.net

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.