Share This Post

Wieści z branży gier

Twórcy The Elder Scrolls Online odpowiadali na pytania graczy

The-Elder-Scrolls-Online_1920x1080

Społeczność PlayStation zadawała wiele pytań odnośnie nadchodzącego na konsolę PS4 MMO ze świata The Elder Scrolls.

Zdecydowanie najczęściej padało pytanie, czy gra wymagać będzie opłacania PlayStation Plus równolegle z abonamentem MMO. Odpowiedzi na to i inne pytania zadane za pośrednictwem Twittera opublikowano dziś na blogu PlayStation. Poniżej przytaczamy odpowiedzi na najważniejsze pytania.

Czy granie w The Elder Scrolls Online wymagać będzie opłacania abonamentu PlayStation Plus?
Subskrypcja PlayStation Plus nie jest wymagana do grania w TES Online. Gracze na PS4 będą musieli opłacać jedynie miesięczny abonament, taki sam jak użytkownicy PC, czy Maców.

Czy serwery gry na PS4 będą podzielone między Amerykę Północną i Europę, czy będzie jeden wieli megaserwer?
Będą podzielone. użytkownicy PS4 będą używać albo amerykańskiego, albo europejskiego megaserwera. Więcej informacji przekażemy bliżej premiery.

Czy uzytkownicy PS4 grać będą na tych samych serwerach, co użytkownicy PC?
Gracze PS4 będą mieli swoje własne megaserwery (europejski i północno amerykański). Gracze z PC i Maców nie będą na serwerach PS4. To dobre wieści dla konsolowców, jako ze nie bedą oni musieli się martwić starciami z doświadczonymi graczami komputerowymi, którzy swoją grę dostaną dwa miesiące wcześniej.

Czy obszary PvE, jak lochy, będą oferowały możliwość gry samemu?
The Elder Scrolls Online jest MMO skonstruowanym tak, żeby dać graczowi zarówno możliwość gry z innymi, jak i samemu. Pojawią sie jednak specjalne obszary, które są specjalnie zaprojektowane i dostosowane do gry z przyjaciółmi.

Wszystkie pytania i odpowiedzi znaleźć można tutaj.