Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Wystartowało The Humble Indie Bundle 10

reus icon

Po krótkiej, noworocznej przerwie, ekipa The Humble Bundle powraca z całkiem nowym zestawem, wypełnionym po brzegi grami indie. Co w nim znajdziemy?

Standardowo dla serii wpłacamy kwotę, na jaką według nas za zestaw wypada zapłacić. Dowolna dotacja zapewni dostęp do czterech tytułów:

  • To the Moon
  • Joe Danger 2: The Movie
  • Papo & Yo
  • Runner2: Future Legend of Rhythm Alien.

Jeśli uda nam się osiągnąć magiczną barierę jednego dolara, to do wersji DRM-FREE powyższych produkcji, dodatkowo dostaniemy możliwość odblokowania ich na platformie Steam. To jednak nie wszystko, bo jest jeszcze opcja dla nieco bardziej szczodrych – przekroczenie wartości średniej, która aktualnie wynosi $6,30. Wtedy do zestawu dołączą Reus, Surgeon Simulator 2013 oraz jeszcze nie ujawnione tytuły, o których dowiemy się za tydzień.

Tym razem to już wszystko. By uzyskać więcej informacji na temat rzeczonej paczki lub po prostu ją zakupić, należy udać się na stronę serwisu The Humble Bundle.

Źródło: humblebundle.com.

:pusheen:

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.