Share This Post

Wieści z branży gier

Gra 2014 FIFA World Cup Brasil w przygotowaniu

Gra 2014 FIFA World Cup Brasil w przygotowaniu

Electronic Arts ogłosiło dzisiaj, że oficjalna gra tegorocznych mistrzostw świata w piłce nożnej powstaje, a jego europejska premiera przewidziana jest na 17 kwietnia.

Twórcy zapewniają, że względem poprzedniej gry wprowadzono wiele innowacji. Od możliwości przyspieszania i spowalniania zawodników, poprzez możliwość szybkiego zmieniania kierunku biegu, aż do nowego systemu kontroli nad zawodnikiem. Dodane zostanie również sto nowych animacji piłkarzy, między innymi obrony, podawania oraz strzelania i obrony rzutów karnych. Zmiany dotknęły również animacji widowni – w rękach kibiców pojawią się banery i flagi.

W 2014 FIFA World Cup Brasil dostępne będą 203 drużyny narodowe, 7469 zawodników i 21 nowych stadionów, w tym wszystkich 12 autentycznych aren, na których odbywać się będą tegoroczne mistrzostwa. W turniejowym trybie „Road to the FIFA World Cup” gracze będą mogli wybrać jedną z drużyn i poprowadzić ją przez fazy kwalifikacyjne mistrzostw, aż do finału imprezy. Tryb ten umożliwi walczyć lokalnie aż 32 graczom. Podczas drogi na szczyt dostawać będą na bieżąco informacje z turnieju z pośrednictwem EA Sports Talk Radio, dostępne jednak jedynie w angielskojęzycznych wersjach gry. Nie zabraknie również oczywiście trybów rozgrywki sieciowej.

EA SPORTS 2014 FIFA World Cup Brazil pojawi się jako oddzielna produkcja, inaczej niż dodatek Euro 2012, który został wydany jako DLC do FIFY 12. POjawi się na półkach sklepowych 17 kwietnia, tylko na konsole PlayStation 3 i Xbox 360.

Źródło: Informacja prasowa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>