Share This Post

Wieści z branży gier

Charytatywna wyprzedaż gier na G2A.com

sniper ghost warrior 2

Już 15 lutego o godzinie 10:00 rozpocznie się pierwsza edycja organizowanej przez serwis G2A.com akcji charytatywnej, której celem będzie zebranie aż 115 tysięcy dolarów, a w której nagrodą za wsparcie, oprócz spełnienia dobrego uczynku i pomocy dzieciom, jest gra komputerowa.

gamers got hearts
Akcja zorganizowana przez serwis G2A.com we współpracy z CI Games, Platformą Desura, Beta Dwarf Entertainment oraz Cellar Door Games ma na celu zebranie funduszy na rzecz fundacji Save The Children, która zapewnia dzieciom z całego świata ciepły posiłek, schronienie, edukację oraz pomoc medyczną. Obecnie dotacje przeznaczane są na pracę organizacji na terenie Etiopii.

Aby pomóc akcji i otrzymać jedną z kultowych gier komputerowych, należy wpłacić przynajmniej $3,5, czyli około 10,50 zł. Każda dotacja pomnożona będzie przez 16 – co przy wpłacie z naszej strony w wysokości $3,5 da fundacji aż 56 dolarów! W ramach nagrody za wsparcie akcji charytatywnej otrzymać będziemy mogli cyfrową wersję jednej z gier – do wyboru mamy:

  • Rogue Legacy
  • Sniper Ghost Warrior 2 Gold
  • Alien Rage Unlimited
  • Forced
  • FTL: Faster Than Light
  • Monaco
  • Papers, Please!

Czyli, wpłacając przykładowe 3,5 dolara przekazujemy 56 dolarów na rzecz fundacji oraz otrzymujemy wybraną grę. Dodatkowo, g2a.com zobowiązało się przekazać $1 za każde udostępnienie informacji o akcji za pośrednictwem Facebooka, czy Twittera.

Organizatorzy postawili poprzeczkę naprawdę wysoko, aczkolwiek gracze już niejednokrotnie pokazali, jak silna są społecznością i jak wiele mogą zdziałać – chociażby podczas zeszłorocznego Gramytatywnie. Wpłat w ramach akcji będzie można dokonywać na stronie www.g2a.com/gamers-got-hearts