Share This Post

Wieści z branży gier

Steam Music odtworzy naszą muzykę podczas grania

Steam Music odtworzy naszą muzykę podczas grania

Do funkcji Big Picture i SteamOS wkrótce dołączy nowa – nazwana na ten moment Steam Music Beta. Niedługo potem ma również pojawić się w zwykłej wersji Steama.

Nowa funkcja ma być całkiem prosta – wystarczy wskazać folder ze swoją muzyką, a Steam posortuje ją według albumu lub wykonawcy i wyświetli w stylowym menu.

biblioteka muzyki steam

Ciężko mówić o przełomie, Steam Music będzie normalnym odtwarzaczem muzyki z możliwością przeglądania swojej biblioteki utworów, tworzenia playlist i wybierania kolejki utworów do odtworzenia. Tyle tylko, że będzie dostępny z poziomu samej aplikacji Steam oraz, oczywiście, w grze.

Osoby chętne do zapisania się na betę usługi powinny dołączyć do tej grupy w Społeczności Steam i czekać na swoją kolej – zaproszenia będą wysyłane falami.

Źródło: Steam Community

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>