Share This Post

Wieści z branży gier

Xbox One potanieje w Wielkiej Brytanii

Xbox One Titanfall Bundle

Dziś Microsoft opublikował informacje dotyczące nowego zestawu zawierajacego Xboxa One i grę Titanfall. Ujawnione zostały informacje o spadku cen konsoli na brytyjskim rynku.

Od 28 lutego sugerowana cena Xbox One w Wielkiej Brytanii wynosić będzie £399,99 (ok. 2020 zł). Obecnie konsola kosztuje £429,99, czyli około 2170 zł. Dyrektor zarządzający w Xbox UK Harvey Eagle powiedział serwisowi Eurogamer, że zmiana ceny nie jest w żadnym wypadku podyktowana sytuacja sprzedażową konsoli. Xbox One doczekał się obniżki ceny w Wielkiej Brytanii jedynie 3 miesiące po swojej premierze, jednak nadal będzie kosztował o £50 więcej niż radzące sobie na wyspach zdecydowanie lepiej PlayStation 4.

Xbox One Titanfall Bundle

Ogłoszono dziś również nowy zestaw zawierający najnowszą konsolę Microsoftu oraz Titanfall. Xbox One “Titanfall” Bundle dostępny będzie na całym świecie już od 11 marca, oprócz konsoli i kontrolera Kinect zawierać będzie również kod umożliwiający pobranie gry Titanfall, kontroler bezprzewodowy (niestety nie w edycji Titanfall), headset i miesięczną subskrypcję Xbox Live Gold.
xbox one titanfall bundle

Źródło: Xbox Wire