Share This Post

Wieści z branży gier

Finały Mistrzostw Świata World of Tanks odbędą się w Warszawie

Finały Mistrzostw Świata World of Tanks odbędą się w Warszawie

Wargaming ogłasza pierwsze szczegóły odnośnie Wielkich Finałów ligi Wargaming.net. Impreza odbędzie się w między 4 a 6 kwietnia 2014 w Multikinie w warszawskich Złotych Tarasach.

Europę reprezentować będą Lemming Train z Polski, team WUSA z Niemiec oraz Virtus.pro i Synergy z Rosji. Ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej przyjadą Fnatic i SIMP. Drużyny ARETE i NOA reprezentować będą Koreę Południową, PVP Super Friends i UAD południowo-wschodnią Azję, Na’Vi i RR-UNITY region WNP, a Energy Pacemaker i E-Sports Club Chiny.

Finał Mistrzostw Świata w World of Tanks sprowadzi do Warszawy 14 najlepszych drużyn e-sportowych World of Tanks z całego globu. „Podczas trzech dni zawodów na żywo, w serii pojedynków, drużyny wyłonią między sobą tę jedną, najlepszą na świecie.” – czytamy w informacji prasowej. Warszawskie finały będą pierwszymi organizowanymi przez firmę Wargaming, bowiem sama Liga Wargaming.net funkcjonuje dopiero od roku.

Już teraz możemy ogłosić, że pojawimy się na finałach, a więc bez wątpienia na stronie pojawi się relacja z tego wydarzenia. Po więcej informacji na temat Wielkich Finałów ligi Wargaming.net zapraszamy tutaj.

Źródło: Informacja prasowa