Share This Post

Wieści z branży gier

Niespodzianka: oficjalna premiera Hearthstone

Niespodzianka: oficjalna premiera Hearthstone

Oficjalnie dobiegły końca testy beta darmowej karcianej gry Hearthstone – poinformowano wczoraj wieczorem na oficjalnej stronie produkcji. To oznacza, że wczoraj gra miała swoja oficjalną premierę.

Zespół tworzący grę dziękuje wszystkim uczestnikom za wsparcie oraz bezcenne opinie i sugestie, nadsyłane podczas trwania betatestów gry. Na oficjalnej stronie Hearthstone opublikowano przegląd najnowszej aktualizacji gry, wprowadzonej z okazji premiery.

Hearthstone

Aby uczcić oficjalną premierę gry Hearthstone, twórcy przygotowali na najbliższy piątek, 14 marca, mnóstwo związanych z nią atrakcji.

  • Przez cały dzień na „stronie dnia Hearthstone” dodawana będzie nowa zawartość, przygotowana specjalnie przez znanych członków społeczności Hearthstone.
  • W godzinach 10.30 – 12.30 twórcy zachęcają do przesyłania swoich autorskich nagrań Vine z pomysłami na dźwięki, które mogłyby wydawać murloki zaraz po przebudzeniu. Vine’y powinny być oznaczone tagiem #HearthstoneDay
  • Od 14.00 do 16.00 zapraszać będą do zrobienia i opublikowania fotki ze swoją uśmiechniętą twarzą oraz waszym wyjątkowym pakietem kart i opublikujcie ją na Instagramie oznaczając hashtagiem #HearthstoneDay.
  • Od 19.00 do 19.30 dzłonkowie zespołu pracującego nad Hearthstone odpowiadać będą na pytania społeczności podczas sesji Q&A za pośrednictwem Google+ Hangout.

    Źródło: Blog Hearthstone