Share This Post

Wieści z branży gier

Nowe Crazy Taxi zapowiedziane, oryginalne dostępne za darmo

Nowe Crazy Taxi zapowiedziane, oryginalne dostępne za darmo

Crazy Taxi powraca, tym razem jednak jedynie na urządzenia mobilne. Sega ogłosiła dziś, że nowa gra w jednej z ich najbardziej rozpoznawalnych serii, Crazy Taxi, pojawi się na Androidzie i iOS.

Crazy Taxi: City Rush zapowiedziane jest jako darmowa produkcja, a jego premiera przewidywana jest na ten rok, bez żadnych konkretnych dat. Jak mówi Kenji Kanno, producent pierwszej gry z szaloną taksówką: „Dostarczymy naprawdę zabawna produkcję, zawierającą wszystko, co fani pokochali oraz kilka nowych funkcji, dających jeszcze więcej fantastycznych i niezapomnianych doświadczeń”.

Jak widać na fragmentach gameplayu poniżej, gra nie umożliwi swobodnego kierowania pojazdem, a jedynie na zmienianie pasów ruchu, wjeżdżanie na chodnik i ścinanie zakrętów. Przypomina przez to wyjątkowo popularne Subway Surfers, z tą różnicą, że w nadchodzącym Crazy Taxi mamy jakiś cel do osiągnięcia.

To nie wszystko. W ramach podziękowań dla fanów, Sega udostępniła pierwsze Crazy Taxi w wersji na iOS całkowicie za darmo, jednak przez ograniczony czas. Grę można pobrać tutaj.

Źródło: Informacja prasowa