Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Nowe Crazy Taxi zapowiedziane, oryginalne dostępne za darmo

Crazy Taxi powraca, tym razem jednak jedynie na urządzenia mobilne. Sega ogłosiła dziś, że nowa gra w jednej z ich najbardziej rozpoznawalnych serii, Crazy Taxi, pojawi się na Androidzie i iOS.

[arhnvid youtube=”em7kky1xaFc”]
Crazy Taxi: City Rush zapowiedziane jest jako darmowa produkcja, a jego premiera przewidywana jest na ten rok, bez żadnych konkretnych dat. Jak mówi Kenji Kanno, producent pierwszej gry z szaloną taksówką: “Dostarczymy naprawdę zabawna produkcję, zawierającą wszystko, co fani pokochali oraz kilka nowych funkcji, dających jeszcze więcej fantastycznych i niezapomnianych doświadczeń”.

Jak widać na fragmentach gameplayu poniżej, gra nie umożliwi swobodnego kierowania pojazdem, a jedynie na zmienianie pasów ruchu, wjeżdżanie na chodnik i ścinanie zakrętów. Przypomina przez to wyjątkowo popularne Subway Surfers, z tą różnicą, że w nadchodzącym Crazy Taxi mamy jakiś cel do osiągnięcia.
[arhnvid youtube=”IjKzYdFSq6s”]

To nie wszystko. W ramach podziękowań dla fanów, Sega udostępniła pierwsze Crazy Taxi w wersji na iOS całkowicie za darmo, jednak przez ograniczony czas. Grę można pobrać tutaj.

Źródło: Informacja prasowa

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.