Nowe Crazy Taxi zapowiedziane, oryginalne dostępne za darmo

Crazy Taxi powraca, tym razem jednak jedynie na urządzenia mobilne. Sega ogłosiła dziś, że nowa gra w jednej z ich najbardziej rozpoznawalnych serii, Crazy Taxi, pojawi się na Androidzie i iOS.


Crazy Taxi: City Rush zapowiedziane jest jako darmowa produkcja, a jego premiera przewidywana jest na ten rok, bez żadnych konkretnych dat. Jak mówi Kenji Kanno, producent pierwszej gry z szaloną taksówką: “Dostarczymy naprawdę zabawna produkcję, zawierającą wszystko, co fani pokochali oraz kilka nowych funkcji, dających jeszcze więcej fantastycznych i niezapomnianych doświadczeń”.

Jak widać na fragmentach gameplayu poniżej, gra nie umożliwi swobodnego kierowania pojazdem, a jedynie na zmienianie pasów ruchu, wjeżdżanie na chodnik i ścinanie zakrętów. Przypomina przez to wyjątkowo popularne Subway Surfers, z tą różnicą, że w nadchodzącym Crazy Taxi mamy jakiś cel do osiągnięcia.

To nie wszystko. W ramach podziękowań dla fanów, Sega udostępniła pierwsze Crazy Taxi w wersji na iOS całkowicie za darmo, jednak przez ograniczony czas. Grę można pobrać tutaj.

Źródło: Informacja prasowa

Zaloguj się na arhn.eu