Share This Post

Wieści z branży gier

Otwarty weekend World of Tanks: Xbox 360 Edition

wot xbox artwork

Wargaming poinformował dziś, że w ten weekend każdy użytkownik Xboxa 360 będzie mógł bez ograniczeń pograć w World of Tanks: Xbox 360 Edition.

wot xbox artwork
Już od 28 do 30 marca każdy użytkownik Xboxa 360, niezależnie od tego, czy posiada konto Gold, czy Silver, będzie miał możliwość grania w World of Tanks na konsoli Microsoftu. Całe dotychczasowe doświadczenie i postępy w grze są zapisane i po wejściu do gry na nowo nie trzeba zaczynać od początku.

Nadchodzący otwarty weekend będzie świetną okazją do sprawdzenia nowych map. Nie można również zapominać o operacji Map Madness, której celem jest niszczenie jak największej ilości czołgów. Przy osiągnięciu odpowiedniego pułapu odblokowują się kolejne mapy. Po 4 dniach od startu zabawy przekroczono dziesięć milionów zezłomowanych czołgów i została udostępniona plansza Lakeville. Wczoraj osiągnięto 30 000 000 zezłomowań i kolejna arena zmagań, czyli El Haluf, pojawiła się w grze. Kultowa Prokhorovka odblokuje się po łącznej ilości 50 000 000 zniszczonych czołgów.

Jednocześnie, Wargaming poinformował, że wraz z Microsoftem zorganizował turniej otwarty World of Tanks: Xbox 360 Edition, w którym główną nagrodą jest 10 000 zł. Gracze chcący wziąć udział w zawodach mogą zapisywać się do 6 kwietnia na tej stronie. Tam też można znaleźć więcej informacji o turnieju. Konkurs rozpocznie się 8 kwietnia 2014 roku. Rozgrywki zostaną przeprowadzone w trybie drużynowym 3on3, w drabince Double Elimination, a wszystkie mecze będą rozgrywane w systemie Best of Three.

Źródło: Informacja prasowa