Share This Post

Wieści z branży gier

Risen 3: Titan Lords – oficjalnie zapowiedziane

Risen 3: Titan Lords – oficjalnie zapowiedziane

Piranha Bytes, firma odpowiedzialna za stworzenie kultowej serii Gothic i Risen, oficjalnie zapowiedziała swoje najnowsze dzieło Risen 3: Titan Lords.

Gra ma czerpać wszystko to co najlepsze od swoich poprzedników. Do dyspozycji dostaniemy nowego, już trzeciego (nie licząc Arcanii) bezimiennego bohatera, który jest wojownikiem. Będzie on próbował odzyskać swoją duszę skradzioną przez ciemne moce. Do łaski powrócą średniowieczne klimaty, przepełnione magią i rycerzami. Gra zostanie stworzona na ulepszonym silniku z Risen 2.

Risen 3

Fani Gothika mogą zacierać ręce, bo choć nie ma tego w oficjalnych notatkach prasowych, mówi się o powrocie znanych z czternastoletniej serii umiejętności takich jak okradanie ogłuszonych przeciwników czy pływanie. Również system walki ma w jakiś sposób nawiązywać do tego z dwóch pierwszych odsłon przygód pierwszego bezimiennego bohatera.

Risen 3

Dostępna jest także oficjalna strona gry: http://risen3.deepsilver.com/. Premiera Risen 3 przewidywana jest już na sierpień 2014 roku.

Źródło: Gothic UP