Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Rozpoczęły się testy mobilnego World of Tanks

Rozpoczęły się testy mobilnego World of Tanks

Wargaming ogłosił dziś, że ich nowa mobilna gra free-to-play, World of Tanks Blitz, oficjalnie weszła w fazę zamkniętych beta testów.

WoT Blitz
World of Tanks Blitz to niejako przeniesienie “czołgów” z komputerów i konsol na telefony i tablety. W grze dostępne będzie przeszło setka ikonicznych czołgów produkcji USA, Rosji i Niemiec. Pojawią się oczywiście różne typy maszyn: lekkie, średnie i ciężkie czołgi oraz niszczyciele.

Tworzona od podstaw produkcja zaoferuje nam walki w systemie 7 na 7 graczy. Obecnie zamknięta beta WoT Blitz dostępna jest na większości iPadów, wkrótce pojawi się również wersja na telefony od Apple oraz sprzęty z systemem Android.

“Zamknięte beta testy to coś, na co czekaliśmy od dłuższego czasu” powiedział Andrey Ryabovol, dyrektor operacji globalnych w Wargaming. “Mamy nadzieję, że gracze będą się dobrze bawić podczas testowania gry i spodziewamy się ich konstruktywnych uwag.”

Tutaj zapisać się można do udziału w testach.

Źródło: Informacja prasowa

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.