Share This Post

Wieści z branży gier

Wskoczcie w świat FIFA za darmo

Wskoczcie w świat FIFA za darmo

Właśnie rozpoczęły się otwarte beta-testy FIFA World. To gra wykorzystująca silnik komputerowej FIFY 14, lecz okrojona w ten sposób, by można ją udostępnić za darmo, nawet teraz.

Co dostaną gracze chętni na darmową sesję w wirtualną piłkę nożną? Przede wszystkim wielce chwalony sobie przez graczy tryb FIFA Ultimate Team, w którym naszym zadaniem jest skompletowanie najlepszego zespołu z zawodników z całego świata i mierzenie się nim z podopiecznymi innych graczy bądź z komputerem w trybie dla jednego gracza. Będzie z czego wybierać, bo mimo braku naklejki z ceną FIFA World zaoferuje ponad 600 klubów z 31 licencjonowanych lig, w tym oficjalną licencjonowaną Ekstraklasę oraz reprezentację Polski.

Drugim trybem dostępnym dla graczy są znane z pełnych wersji Sezony, gdzie wybiera się jedną z autentycznych drużyn i rozgrywa mecze online. Punkty liczone są jak w normalnej lidze i po wyznaczonej liczbie meczy możemy albo awansować do wyższej ligi z silniejszymi przeciwnikami, albo zostać w tej samej przez kolejny sezon, albo spaść niżej.

Ostatnią opcją są turnieje jednego gracza, gdzie, grając przeciwko komputerowi, będziemy mogli zmierzyć się o któryś z przygotowanych pucharów.

FIFA World została przetłumaczona na polski, a o atmosferę zadba nie kto inny jak para Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz. Jak mówią młodzi ludzie, masakracja. Chętni na grę mogą pobrać ją z tej strony.

 

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.