Share This Post

Wieści z branży gier

Anomaly Defenders – kolejny projekt 11 bit studios

Anomaly Defenders – kolejny projekt 11 bit studios

Warszawskie studio lubi mieszać konwencje i eksperymentować z rodzajami rozgrywki. Nie inaczej jest w przypadku ich najnowszej, dziś ogłoszonej produkcji.

Ekipa 11 bit studios zaprezentowała dziś Anomaly Defenders, czyli pierwszy na świecie „odwrócony Tower Offense”. Anomaly Defenders pokaże ten sam konflikt, co poprzednie gry z serii, ale z zupełnie innej perspektywy. Po dwóch wojnach na ziemskim globie (przedstawionych w poprzednich grach z serii Anomaly), ludzie zdecydowali kontratakować. Ich celem jest zniszczenie planety Obcych. Tym razem to oni muszą się bronić i walczyć o przetrwanie.

W grze wcielimy się w dowódcę sił obcych; naszym zadaniem będzie walka z ludźmi. Gra da nam możliwość rozwijania drzewka umiejętności, które pomoże konstruować jeszcze skuteczniejsze strategie rozgrywki. W Anomaly Defenders pojawi się 8 rodzajów wież, a każda z nich będzie miała inne właściwości i typy ataku. Walczyć będziemy na 28 zróżnicowanych mapach.

Gra ukaże się jeszcze tej wiosny na PC i urządzeniach mobilnych. Oficjalna strona gry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>