Share This Post

Wieści z branży gier

DOOM w wersji beta tylko dla PC i nowej generacji konsol

DOOM w wersji beta tylko dla PC i nowej generacji konsol

Każdy, kto kupi Wolfenstein: The New Order w przedsprzedaży, będzie miał możliwość przetestowania nowego DOOM w wersji beta. Tej nie zobaczymy już jednak na PlayStation 3 i Xboksie 360.

wolf

Zgodnie z informacjami zamieszczonymi w FAQ na oficjalnej stronie Wolfensteina, każdy, kto zamówi w przedsprzedaży grę na konsolę starszej generacji, otrzyma dostęp do beta testów DOOM w wersji na jej następcę. Tak więc nabywcy gry dla PS3 otrzymają klucz do bety na PlayStation 4, analogicznie z konsolami Microsoftu. Beta testy nie będą prowadzone na konsolach starszej generacji.

Do gry na Xboksie One będzie potrzebna subskrypcja Xbox Live Gold, natomiast w wersji na PS4 nie będzie wymagane członkostwo w PlayStation Plus.

Kody umożliwiające dostęp do wersji beta będą umieszczane w pudełkach z grą. Bethesda pracuje także nad tym, by w przypadku zakupu wersji cyfrowej gracz również mógł otrzymać taki kod. Możemy mieć pewność, że Steam, Sony i Microsoft staną na wysokości zadania, jeśli chodzi o ich sklepy. U innych sprzedawców treści cyfrowej może nie być już tak kolorowo. Twórcy gry radzą dokładnie dopytać sprzedawcę o dodatkowe informacje na temat dostępności klucza.Tekstowy

W FAQ stwierdzono po raz kolejny, że jedynym sposobem, by zagrać w DOOM w wersji beta, jest nabycie Wolfensteina w przedsprzedaży.

Wolfenstein: The New Order pojawi się w sprzedaży w Europie 23 maja 2014 roku, w wersjach na PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One oraz PC. Nieznana jest natomiast data rozpoczęcia beta testów DOOM.

Źródlo: Bethesda/id Software, VG247