Share This Post

Wieści z branży gier

Finały Mistrzostw Świata World of Tanks w Warszawie

Finały Mistrzostw Świata World of Tanks w Warszawie

Już jutro, czwartego kwietnia, w Multikinie w warszawskich Złotych Tarasach rozpoczną się pierwsze wielkie finały ligi Wargaming.net. Ceremonia otwarcia i pierwsze mecze zaplanowane są na godzinę 12.00.

„Już w pierwszym roku istnienia ligi Wargaming.net dołączyło do nas ponad 200 000 graczy z całego świata. To sprawiło, że nasza organizacja szybko stała się ważną częścią globalnej sceny eSportowej,” powiedział Mohamed Fadl, dyrektor eSportu w Wargaming na USA i Europę. „Wielki finał w Polsce to ukoronowanie trzech sezonów istnienia ligi i nie możemy się doczekać, aby wyłonić pierwszych mistrzów świata.”

Całe zawody potrwają aż trzy dni, od piątku od godziny 12 do niedzieli wieczorem. Wstęp na całość wydarzenia jest bezpłatny, więc każdy zainteresowany może przyjść i oglądać na żywo zmagania najlepszych elektronicznych czołgistów z całego świata oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami. Dla widzów przygotowano kody bonusowe i zaproszeniowe, oraz specjalne zestawy upominkowe zwiazane z warszawskimi finałami. W finale Mistrzostw Świata w World of Tanks w Warszawie wystąpi 14 najlepszych drużyn eSportowych z całego globu.

Z przyjemnością informujemy, że przedstawiciele naszej ekipy pojawią się na warszawskiej imprezie i za pomocą naszego livebloga relacjonować będą dla was całe wydarzenie.

Transmisja z samych zawodów z profesjonalnym komentarzem dostępna będzie na http://www.twitch.tv/eslpl_wot.

Źródło: Informacja prasowa