Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Minecraft na PS3 dostanie wersję pudełkową

Minecraft na PS3 dostanie wersję pudełkową

Chociaż niezwykle popularny Minecraft obecny jest na PlayStation 3 już od grudnia ubiegłego roku, to dotychczas dostępna była jedynie edycja cyfrowa. Już od 14 maja ten stan rzeczy ma się zmienić.

[arhnvid youtube=”rpeWAir5asg”]
Bowiem tego dnia do sklepów trafi pudełkowa wersja gry Minecraft: PlayStation 3 Edition. Nie będzie to jednak pierwsze pudełkowe wydanie tego znanego i powszechnie lubianego sandboxa – W czerwcu 2013 pojawiła się na półkach sklepowych fizyczna edycja gry na Xboxa 360. Minecraft na konsoli Sony dotychczas rozszedł się w imponującej liczbie 1,5 miliona egzemplarzy, co oznacza, że jest on jedną z najpopularniejszych gier w PlayStation Network.

Na płycie znajdzie się Minecraft w wersji konsolowej wraz z aktualizacją numer 14, która dodaje do gry szmaragdy, ziemniaki czy skrzynie Kresu. Sony potwierdziło również, że oprócz nadchodzącej wersji na konsolę PlayStation, gra jeszcze w tym roku ukaże się na PlayStation 4 i PlayStation Vita.

Źródło: Informacja Prasowa

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.