Share This Post

Wieści z branży gier

The Last of Us na PS4

The Last of Us na PS4

Gra roku 2013, The Last of Us, już wkrótce trafi na PlayStation 4, dając graczom możliwość zagrania w nią w 1080p.

tlou

Niedawne plotki się potwierdziły – The Last of Us Remastered, bo tak będzie nazywać się ta edycja, oprócz rozdzielczości ustalonej na 1080p zaoferuje graczom bardziej szczegółowe modele postaci, lepsze oświetlenie i cienie, wyższej rozdzielczości tekstury i wiele innych, pomniejszych usprawnień. Oprócz tego, dodana zostanie opcja włączenia komentarza głosowego do cutscenek w grze – dowiemy się co sama ekipa odpowiedzialna za grę ma do powiedzenia o tych małych arcydziełach.

Edycja będzie zawierała wszystkie najważniejsze wydane dotychczas na PS3 DLC do The Last of Us, w tym Left Behind. Osoby, które złożą zamówienie na grę przed premierą, zyskają dodatkowo kilka bonusów w trybie multiplayer. Premiera wydania jest planowana na lato 2014.

Źródło: PlayStation Blog

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.