Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Plants vs. Zombies: Garden Warfare trafi na PC w czerwcu

Zrzut ekranu z Plants vs. Zombies Garden Warfare z dodatkiem Zomboss Down.

Studio PopCap Games ogłosiło, że możemy spodziewać się premiery Plants vs. Zombies: Garden Warfare na platformę PC już 24 czerwca. Nieco wcześniej poinformowano również o wprowadzeniu do gry mikropłatności, które mają uprzyjemnić rozgrywkę nieco mniej cierpliwym graczom.

Zrzut ekranu z Plants vs. Zombies Garden Warfare z dodatkiem Zomboss Down.

Gra ma pojawić się na platformie Origin. Pecetowa wersja będzie zawierała już wszystkie dodatki wydane wcześniej na konsolowe odpowiedniki. W dniu premiery dostępne więc będą: paczka Garden Variety Pack czy rozszerzenie Zomboss Down.

Tytuł zostanie wydany w dwóch wersjach: zwykłej edycji w cenie 79,99 zł oraz o 10 złotych droższej – cyfrowej edycji specjalnej, która będzie oferowała dodatkowe opcje personalizacji postaci oraz 80 000 monet do wykorzystania w grze.

W poprzednim tygodniu dodano do gry możliwość zakupu wirtualnej waluty w sklepie. Dzięki temu gracze, uszczuplając nieco swój portfel, będą mogli szybko zakupić ulepszenia dla postaci, nie musząc zdobywać wirtualnych monet podczas rozgrywki.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare zadebiutowała na konsolach Xbox 360 oraz Xbox One 27 lutego. Od początku twórcy wspominali jednak, że wersja na komputery PC doczeka się swojej premiery z niewielkim opóźnieniem. Nie wiadomo natomiast nic o wersji na konsole Sony. PopCap Games wspominało, że zastanawia się nad taką ewentualnością.

[arhnvid youtube = “IAmPqWq5arc”]
Zwiastun w wersji amerykańskiej informuje o premierze 24 czerwca, europejskie trailery informują o 26 lub 27 dniu tego miesiąca. Nie potwierdzono polskiej daty premiery.

Źródła: EA, Eurogamer

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.