Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Plotka: Powstaje nowa gra z serii Borderlands

Jak donosi serwis GamePointsNow.com, powstaje kolejna gra z serii Borderlands. Ma być umieszczona w pięcioletniej przerwie pomiędzy wydarzeniami Borderlands 1 i 2.

We wpisie serwis podaje, że gra nosić będzie tytuł Borderlands: The Pre-sequel, a ukaże się na PC, PS3 i X360. Nad tytułem pracować ma studio 2K Australia.

Akcja gry dziać się będzie na Elpis – księżycu Pandory oraz w bazie Hyperion. Głównym bohaterem będzie Handsome Jack – główny antagonista Borderland 2. Zagrać będziemy mogli jako jeden z żołnierzy: Athena The Gladiator, Wilhelm The Enforcer, Nisha The Lawbringer lub Fragtrap, czyli zmilitaryzowany claptrap.

Fakt, że gra ma być – przynajmniej częściowo – umieszczona w stanie słabszej grawitacji, daje duże możliwości rozwinięcia i urozmaicenia rozgrywki. W grze pojawią się między innymi plecaki odrzutowe, które pomogą bohaterom poruszać się po Epis. Serwis GamePointsNow.com informuje również o nowych rodzajach broni mających pojawić się w nowej produkcji.

Na ten moment nie ma żadnych potwierdzonych informacji od twórców – wszystkie informacje podał serwis GamePointsNow.com, powołując się na otrzymane materiały.

Źródło: www.gamepointsnow.com

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.