Share This Post

Wieści z branży gier

Super Motherload już dostępny na PC

super motherload

Super Motherload, tytuł dotychczas wydany w pełnej wersji jedynie na PS3 i PS4, jest już dostępny na PC – ogłosiło XGen Studios w komunikacie prasowym.

Dotychczas produkcję kanadyjskiego studia XGen dostać można było w programie Steam Early Access. Wersja na pecety otrzymała aż 50 nowych zagadek, a poza tym dodano steamowe osiągnięcia i karty oraz wsparcie dla kontrolerów i klawiatur z możliwością własnego przypisania klawiszy. Super Motherload można zakupić poprzez sklep Steam. Do 10 kwietnia produkcja kosztuje 11,19€, czyli około 45 zł, potem cena wzrośnie do 13,99€, czyli niecałych 60 zł.

Super Motherload to wydany w listopadzie ubiegłego roku na PlayStation 3 i PlayStation 4 sequel do flashowej gry Motherload z 2005 roku. Polega na wydobywaniu surowców spod powierzchni Marsa przy pomocy małego łazika. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z naszą recenzją tego tytułu.

Źródło: Informacja prasowa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>