Share This Post

Wieści z branży gier

Tomodachi Life – Mii na wyspie pełnej atrakcji

Tomodachi Life – Mii na wyspie pełnej atrakcji

Chyba nie trzeba przypominać, że Nintendo słynie z gier z pomysłem. Jednym z takich tytułów jest Tomodachi – pierwsza gra z serii została wydana jedynie w Japonii, ale dzięki sporemu sukcesowi jej sequel trafi także na europejskie 3DSy.

Tomodachi Life, bo tak będzie nazywać się nowa gra, to coś w rodzaju połączenia Animal Crossing z Simsami. Lądujemy na wielkiej wyspie zasiedlonej przez Mii. Gdzieś wśród nich będzie i nasza postać. Każdy z małych ludków będzie miał, oprócz tak oczywistych spraw jak wygląd i ubrania, odmienny charakter, a także głos.

Gracze będą mogli wykonywać więc codzienne czynności, nawiązywać relacje z innymi Mii i obserwować żyjący świat. Warto dodać, że każdy nowy Mii doda coś od siebie do „fabuły”. Doprawdy ciężko jest opisywać grę tak z pozoru nudną, ale w rzeczywistości zapowiadającą się na hit. Nintendo chyba też to zrozumiało, bo zaprezentowało większość możliwości na dziesięciominutowym filmie, po którego obejrzeniu Dark Archon napisał: „Tomodachi Life będzie chyba najlepszą grą w historii wszechświata.”

Pozostaje więc czekać na premierę – ta odbędzie się 6 czerwca.

Źródło: Informacja Prasowa

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>