Share This Post

Wieści z branży gier

Nowa gra SingStar jeszcze w tym roku

Nowa gra SingStar jeszcze w tym roku

 

Sony z okazji dziesiątych urodzin marki SingStar, jednej z najpopularniejszych gier muzycznych, ujawniło dziś nową produkcję przeznaczoną na konsole PlayStation 3 i 4, nazwaną SingStar™:Mistrzowska Impreza.

 

 

Największą innowacja w najnowszym karaoke przeznaczonym na konsole Sony będzie możliwość używania swojego smartfona jako mikrofonu. Umożliwi to specjalna, darmowa aplikacja na telefony z Androidem i iOS. Ta sama aplikacja pozwoli również zarządzać listami utworów, które będziemy chcieli zaśpiewać i układać je w kolejkę.

Gra pozwoli na publikowanie swoich osiągnięć na serwisach społecznościowych. Wykorzystywać również będzie mogła kamerę PS4, by upamiętniać nasze popisy wokalne. Oczywiście pojawi się możliwość dokupywania nowych utworów w sklepie SingStore. W informacji prasowej czytamy o utworach wykonawców reprezentujących przeróżne gatunki: od popu, przez rocka a na hip-hopie kończąc. W polskim wydaniu gry nie zabraknie również rodzimych wykonawców.

SingStar™: Mistrzowska Impreza ukaże się jeszcze przed końcem roku na PlayStation 3 i PlayStation 4.

Singstar mistrzowska impreza ekran startowy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>