Share This Post

Wieści z branży gier

Premiera „Złotych Wrót”

Premiera „Złotych Wrót”

 

Sześć lat to bardzo dużo, ale nie dla modderów Gothika. Po tym, jak jakiś czas temu udało się dokończyć Czas Zapłaty, inna grupa, Złote Wrota Team, sfinalizowała projekt znany jako Złote Wrota, który tworzyła od roku 2008.

 

 

I, trzeba przyznać, to jeden z najbardziej imponujących rozmachem polskich modów. Fabuła jest bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z Gothika 3 – Bezimienny bohater wraca na wyspę Khorinis, gdzie dowiaduje się, że w Jarkendarze czyhają nowe siły ciemności. Oczywiście jego zadaniem będzie zajęcie się sprawą.

Godny uwagi jest wysokiej jakości, jak na warunki powstawania moda, pełen polski dubbing wykonany przez ochotników.

Osoby chętne do zapoznania się z nową historią mogą pobrać niezbędne pliki tutaj: złotewrota.pl. Modyfikacja wymaga zainstalowania gry Gothic 2: Noc Kruka.

Źródło: themodders.org

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.