Podziel się tym postem

Wieści z branży gier

Ruszyły zapisy na konwent OldTown

Ruszyły zapisy na konwent OldTown

Organizatorzy postapokaliptycznego konwentu OldTown ogłosili, że od dziś można będzie dokonywać przedpłat i zgłaszać swój udział w imprezie.

Od dziś do 4 lipca opłata akredytacyjna wynosi 75 złotych od osoby na cały czas trwania konwentu. Później zapłacić trzeba będzie 110 złotych. Tyle samo kosztować będzie zakup akredytacji na miejscu, podczas trwania imprezy. Dla prowadzących punkty programu przewidziano odpowiednią zniżkę, 25 zł za każdy punkt programu. Wszelkie dane do przelewu znajdują się na stronie z informacjami ogólnymi.

Postapokaliptyczny konwent OldTown 2014 odbywa się w dniach 21-27 lipca 2014. Składa się on z dwóch części: typowo konwentowej, pełnej prelekcji, konkursów itp. oraz trzech dni LARPa. Odbędzie się na terenie opuszczonego, poradzieckiego lotniska w Kluczewie, w Stargardzie Szczecińskim. Arhn.eu objęło wydarzenie patronatem.

old town 2014 plakat

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie upubliczniony. Wymagane pola oznaczone są *

Dozwolone są te tagi HTML i atrybuty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.