Share This Post

Wieści z branży gier

Supergorący kickstarter SUPERHOT

Supergorący kickstarter SUPERHOT

W sierpniu zeszłego roku, podczas eventu 7 Day First Person Shooter, grupa Polaków stworzyła małą grę opierającą się o prostą mechanikę – czas płynie tylko wtedy, kiedy się poruszamy. Nazwali ją SUPERHOT, a tamten prototyp można ciągle ograć tutaj.

Ich koncept spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. O demie wspominały duże serwisy growe, grali w nie popularni Youtuberzy. Jasne było, że SUPERHOT Team rozwinie projekt i zbuduje pełnoprawną grę. Właśnie ruszył jej kickstarter.

Z zeszłorocznego dema ostał się tylko koncept. Nowa produkcja jest tworzona od podstaw – do początkowych mechanik dodano kilka nowych, grafika jest jeszcze ładniejsza, a poziomy przemyślane. Twórcy uważają jednak, że zebranie 100 tysięcy dolarów pomoże im jeszcze bardziej dopracować projekt.

Na wpłacających czekają oczywiście odpowiednio przygotowane nagrody – twórców można wesprzeć bezpośrednio na Kickstarterze. Zbiórka potrwa 30 dni – niezależnie od tego czy będziemy się poruszać, czy nie.

Młody i ambitny wielbiciel gier. W przeszłości zajmował się tłumaczeniami, edycją grafiki, tworzeniem interaktywnych czapek z filcu i graniem w FIFĘ (aż do pewnej porażki i zawieszenia kariery). Choć życie spędził w mat-fizach, nie przeszkodziło mu to zasłynąć w arhn.eu korektami, szybko zaczął również pisać własne teksty, newsy, by w późniejszym okresie stać się "tym gościem od wszystkiego". Lubi wierzyć, że wszystko pójdzie po jego myśli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>