Share This Post

E3 2014

E3 z ARHN.EU

E3 z ARHN.EU

Ten artykuł jest punktem wyjściowym dla osób chętnych na przeżywanie E3 z ARHN.EU. To tu znajdziecie linki do interesujących was artykułów, retransmisji, newsów, podsumowań i relacji.

W tym roku staramy się wyjść naprzeciw również czytelnikom, którzy niekoniecznie mają ochotę lub warunki, by oglądać streamy na żywo. Dzięki naszej nowej funkcji liveblogowania, oprócz samych livestreamów z konferencji prasowych, będziecie mogli również śledzić nasze aktualizowane na bieżąco relacje z wydarzenia, ale w formie tekstowej. Obserwatorzy będą mogli dzielić się spostrzeżeniami w wygodnym systemie komentarzy lub na naszym TeamSpeaku, gdzie zapewne zbierze się spora część naszej społeczności.

Choć oficjalna data startu E3 to 10 czerwca, jak zwykle konferencje prasowe gigantów odbędą się już dzień wcześniej. A przynajmniej dzień wcześniej czasu Los Angeles, bo my będziemy musieli oglądać część z nich w nocy. Rozpiska prezentuje się następująco:

Konferencje:

Wszyscy, którzy będą chcieli po konferencji, w skrócie, dowiedzieć się, jakie nowości zaprezentowały największe firmy, przygotujemy tekstowe podsumowania konferencji, gdzie oprócz nowości podczas nich podanych, znajdą się również wszystkie opublikowane zwiastuny, teasery, fragmenty gameplayu i zdjęcia z gier. Linki do nich zostaną umieszczone przy odpowiednich pozycjach na liście konferencji.

Wszelkie inne newsy związane z E3 znajdziecie na tej podstronie.