Share This Post

Wieści z branży gier

Forza Horizon 2 potwierdzona

Forza Horizon 2 potwierdzona

Microsoft potwierdził dziś drugą część Forzy Horizon – ciepło przyjętego spin-offu Forzy Motorsport, wyścigowej serii ekskluzywnej dla Microsoftu. Gra ukaże się jesienią na konsolach Xbox One i Xbox 360.

fh2

Jak podaje serwis IGN, za prace nad Forzą Horizon 2 w wersji dla Xbox One odpowiada ekipa Playground Games wspomagana przez ludzi z Turn 10, studia zajmującego się grami Forza Motorsport. Za konwersję gry na starszą konsole Microsoftu odpowiada studio Sumo Digital. Nowy Horizon w wersji na Xboksa One powstaje na bazie silnika Forzy Motorsport 5. Powróci więc na przykład znany z „piątki” Drivatar, ale do gamy możliwości dołączy nowy dla serii system zmiennej pogody. Gra zawierać ma setki samochodów, z Lamborghini Huracán na czele.

Tym razem, z kontynentu amerykańskiego przeniesiemy się w rejony południowej Europy. Tak samo jak w poprzedniej części, muzyka odegra ważną rolę w rozgrywce, głównym wydarzeniem w grze będzie festiwal muzyczny.

Źródło: IGN.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>